Teslimat Şartları

Bireysel Bilgisayar Ltd.Şti. ürün teslim borcunun doğduğu an; siteden kredi kartı (Visa, Master Kart) ile alımlarda sipariş tutarı kadar paranın bloke edildiği, banka havalesi ile ödemelerde bu havale tutarının hesaplarımıza ulaştığı andır. Kredi kartı ve banka havalesi dışında ödeme yöntemi sistemimizde kabul edilmeyecektir.
Siparişleri teslim borcunun yukarıdaki gibi doğmasının ardından, teslim paketinin içinde bulunacak olan irsaliyeli fatura ile birlikte sipariş edilen ürün alıcıya gönderilecektir.
1000 TL ve aşağısı alışverişlerde gönderme ve teslimat ücreti alıcıya ait olurken, 200,01 TL ve yukarısı alışverişlerde alıcıdan ayrıca gönderme ücreti alınmaz. 200TL altındaki alışverişlerinizde kargo bedelini belirleyen, alıcının seçtiği ürünün toplam ağırlığı, paketinizin teslim edileceği yer, Türkiye içi gönderilerde seçtiğiniz teslimatçı firmadır.
Tahsilatı yapılmış bedeli ödenmiş bir ürünün teslimatı kargo tarafından yapılacaktır. Sipariş karşılığı olan ücretin kredi kartıyla veya banka havalesi ile ödenmesi halinde bloke olan paranın hesabımızda görülmesi üzerine siparişe sistemimizden onay verilerek siparişi gönderme süreci başlatılır. Siparişe onay verilmesi ile alıcının siparişe ulaşacağı zaman aralığı, siparişler tam olarak temin edildiği takdirde Ankara içi siparişlerde ortalama iki gün, Ankara dışı siparişlerde ortalama 3-5 gün arasındadır. Alıcının siparişleri bu süreler içinde teslim edilmezse, alıcı, satis@bireysel.com.tr adresine e-posta ile veya (312) 229 37 14 numaralı telefona durumu bildirilebilir.

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. x